Божићни и Новогодишњи базар

У Боки, 17.12.2021.године по први пут одржан је Божићни и Новогодишњи базар у организацији удружења жена „Бокински бисер“ у сарадњи са ОШ „Жарко Зрењанин“. На базару су учествовала удружења жена из Крајишника и Сечња, а учествовале су и жене из села које се баве ручним радовима, пчеларством и производњом слаткиша.
Наши ученици од 1. до 8.разреда као и наставници разредне и предметне наставе посебно су се потрудили за овај дан. На базару могли су се наћи прелепи радови наших ученика (честитке, украси, икебане, јелке, новогодишње капе, ...).
На велико задовољство свих, Божићни и Новогодишњи базар је протекао у позитивној атмосфери и лепом дружењу, уз наду да ће ова манифестација у Боки постати традиционална.