Недеља солидарности и акција Друг другу

Септембра месеца у нашој школи организована је активност Недеља солидарности а почетком октобра у оквиру дечије недеље била је акција Друг другу. Обе активности предвиђене су планом и програмом Подмладка Црвеног крста.
У оквиру Недеље солидарности ученици од 1. до 4. разреда у Боки прикупили су школски прибор за наше ученике из комбинованог одељења у Шурјану. Дана, 05.10.2018. године у оквиру прославе Дана школе и пријема ђака првака ученицима је уручен школски прибор. Акција је спроведена под руководством наставника разредне наставе Д.Кустурић.
Акција Друг другу успешно је реализована од стране ученика, наставника и родитеља. Циљ ове акције је помоћ деци из материјално угрожених породица у школском прибору, уџбеницима и гардероби.
педагог Б.Петровић