Спортски дан

Дана, 15.04.2019. године у нашој школи одржан је спортски дан за све ученике под вођством наставника физичког васпитања Ђ.Милићевића. Ова активност предвиђена је Школским развојним планом и реализована је у сарадњи са родитељима и наставницима.
Ученици од 1. до 6. разреда   учествовали су у такмичарским играма: полигон (котрљање лопте, прескакање препрека, ходање по греди, ходање на штулама, бацање обруча) и прескакање вијаче.
Ученици 7. и 8. разреда играли су фудбал, девојчице против наставница и мајки док су се дечаци надметали са противничком екипом коју су чинили наставници и очеви. Победу у обе фудбалске утакмице однели су ученици.
Ученици су показали добар ниво знања и умења у извођењу спортских вештина. Акценат је стављен на сарадњи ученика, наставника и родитеља као и на спортском понашању, толеранцији и промовисању спорта уопште. Све је протекло у најбољем реду, лепом расположењу и спортском духу.
педагог Б.Петровић